PROBÍHÁ OBNOVA
Legendarpets se vrací! V blízkých dnech bude hra obnovena!!!

Čeká nás kompletní grafický update!
Právě probíhá akce: ---
Právě probíhá soutěž: ---

Kde jsem se to ocitl?

12. října 2013 v 14:08 | Ellehy |  Kde jsem se to ocitl?
Tenhle blog je jako jedna velká hra. Každý zaregistrovaný hráč může vstoupit do legendární říše, ve které žijí magická zvířata ze světa jménem Legendar, tato zvířata se tedy nazývají l egendarpets. Můžeš se stát jedním z trenérů těchto kouzelných tvorů a začít objevovat tajemné světy.
Každé legendarpets zvíře má svůj element: vodu(později led), oheň nebo blesk. Každé tedy žije na jiném místě, které je spojené s jeho elementem.
Všichni Legendarpets umí různé speciální věci. Naučili se totiž využívat své elementy k vytvoření elementových útoků, které používají proti jiným legendarpets.
Ty, jako trenér, se můžeš naučit ovládat tato zvířata a bojovat proti jiným trenérům a jejich legendarpets. Pokud se však zvíře příliš vyčerpá nebo zraní, přemění se na diamant, kterým bylo původně. Jestliže pak chceš, aby bylo zvíře zase zvířetem, stačí diamant vyndat ze svého Diakola a hodit ho na zem. Z diamantu se rázem stane tvé legendarpet.
Každému zvířeti můžeš zvýšit úroveň(tedy level - lvl), aby bylo silnější a umělo víc věcí. Můžeš ho také naučit mnoho dalších útoků. V aréně se pak můžeš postavit proti jiným hráčům a získávat ocenění.
V obchodě si můžeš nakoupit vše protřebné pro tvá zvířata i pro tebe. Dále můžeš navštívit spoustu míst, kde se nachází jiná legendarpets, která si můžeš chytit a ochočit. Můžeš si přečíst Vznik legendarpets zvířat a celého světa, abys přesně věděl, jak tady všechno funguje.
Pokud se chceš připojit do této hry, stačí se zaregistrovat.
Přejeme hodně štěstí novým trenérům.
Ellehy, autorky blogu a hry.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 RatLover RatLover | 21. listopadu 2013 v 21:24 | Reagovat

cool :o :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama